Komentáře našich klientů


Praha
 
Marie S.

Se spolupráci s paní designérkou jsme byli moc spokojeni. Odvedla profesionální 100% práci. Dlouho jsme uvažovali, jak obývací pokoj vyřešit, aby byl nejenom pěkný, ale i praktický. Nyní se v obývacím pokoji krásně udržuje pořádek, i přes to, že máme malé děti. Všichni nám obývací pokoj chválí a hlavní je, že se v něm cítíme moc dobře. Prací paní designérky jsme byli opravdu moc spokojeni, přímo nadšeni a výsledek předčil naše očekávání.

Zelené město
 
Jan Š.

Jsem mile překvapený s prací designérek By Design. Zvlášť v dnešní době je zázrak najít schopné a vstřícné lidi, kteří mají svou práci opravdu rádi a dělají ji dobře!

Praha
 
Martin a Petra

Kromě precizních výstupů v podobě detailních výkresů (dokonce i výkresů NÁBYTKU) a perfektních vizualizací, nám Markéta a Magda pomohli při výběru materiálů podlah, dveří a obkladů přímo v obchodech a většinu věcí řešili sami přímo s developerem, což nám ušetřilo hodně času.

Zelené Město
 
Michal a Lucia

Pri riešení dispozície a zariadenia nášho nového bytu sa nás ujala Markéta s Magdou. Aj napriek našim nie príliš jasným predstavám nám pomohli vytvoriť byt, ktorý spĺňa všetko čo sme chceli a dokonca aj čo sme nechceli, ale určite by sme ľutovali ak by sme si nedali poradiť.

 

Praha 10
 
Petr

Na Magdu s Markétou jsem se obrátil na základě doporučení a bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohl při přestavbě mého bytu udělat. Překvapilo mě s jakou detailností můj projekt řešili ale výsledek byl nad moje očekávání. Díky, že jste mi pomohli vytvořit domov!

Králův Dvůr
 
Petra a Lukáš

Moc děkujeme týmu Bydesign za skvělý přístup a výborně odvedenou práci. O interieru jsme měli svou vlastní představu, kterou jste nám dokázaly perfektně zvizualizovat a zároveň jste do naši představy přidaly i prvky, které nás nenapadly a celý interier krásně doladily. Z Vaší práce jsme byli nadšeni a určitě Vas budeme všem doporučovat.

Praha 8
 
A.T.

Byli jsme se slečnou Markétou velmi spokojení, snažila se nám vyjít ve všem vstříc a její nápady nás nepřestávaly překvapovat. Dotáhla celý projekt úspěšně do konce i s těmi nejmenšími detaily. Byla to velice profesionální spolupráce a můžeme jenom doporučit dále.