Každý člověk má určité představy o tom, jak by chtěl bydlet. Ovšem kdo už se někdy zařizoval, ví, že splnit si tyto představy je nejednou hodně složité. Nabídka různého nábytku a dalšího vybavení je sice už v dnešní době dost bohatá a v prodeji najdeme zdánlivě všechno, co si jenom dokážeme představit, jenže přesto vznikají komplikace. Žádný z prodejců nenabízí pochopitelně všechno, a tak aby se člověk v první řadě pídil po tom, kde to, co se mu líbí, vlastně lze koupit. A když se dají takové nabídky do kupy, aby se začalo uvažovat nad tím, co a jak bude ladit dohromady, a také se musí pracně přepočítávat rozměry bytu a jednotlivých kusů vybavení, aby se to tam vešlo a aby se nestalo, že bude nakonec někde kus místa nepříjemně přebývat nebo naopak chybět. A tak si nakonec kdekdo to, po čem touží, nevybere, protože to zkrátka nejde. Nebo si koupí to, co se mu líbí, ovšem s tím, že až to u sebe nainstaluje, budou tu i na první pohled patrné nedostatky, které budou kazit výsledný dojem. A protože člověk žije v takto zařízeném bytě obvykle po dlouhou řadu let, hrozí třeba i dlouhodobá frustrace z pohledu na to, co kazí celkový dojem.

Ale je možné se postarat i o to, aby podobné problémy nevznikaly. Aby byl jakýkoliv byt vybaven dokonale a přesně podle představ jeho obyvatelů. A stačí k tomu vlastně málo. Kdo vsadí na pomoc dokonalého interiérového studia, může i bez námahy a ztráty času dosáhnout svého. Protože tady mu navrhnou byt přesně podle jeho představ, a navíc se postarají i o výrobu zařízení, které se do takového interiéru naprosto přesně vejde a hodí.

A je dobře, že takové interiérové studio existuje a kdokoliv z nás se na něj může obrátit. Protože pak už to u nás nevypadá jako za komunistů, kdy jsme byli rádi i za nábytek, který byl, jak se říká, ‚každý pes jiná ves‘.