Vizualizace interiérů

Chcete zrealizovat konečnou podobu vašeho interiéru a rádi byste viděli jeho design dřív, než bude hotový? O vaše představy i konkrétní podobu podle moderních trendů se postará profesionální vizualizace interiérů. Tým zkušených bytových architektů a designérů pro vás vytvoří precizní 3D vizualizaci, díky které budete mít možnost nahlédnout do vašeho interiéru ještě před započetím úprav. Získáte opravdu reálnou představu konečného řešení včetně barev a materiálů.

 

OBÝVACÍ POKOJE A KUCHYNĚ

Návrhy obývacích pokojů a kuchyní vycházejí z vašich požadavků, co od daného prostoru očekáváte. Prostor přizpůsobíme moderním trendům interiéru a vašim požadavkům.

LOŽNICE

Ložnice symbolizuje hlavní místo k odpočinku. Měla by působit klidným dojmem, zároveň musí prostor obsahovat určité potřebné vybavení a různé druhy osvětlení.

 
DĚTSKÉ POKOJE

Největší výzvou pro architekta je navrhovat dětský pokoj. Neexistuje žádný obecný vzor pro návrh dětského pokoje, protože každé dítě je jiné. V tomto případě záleží také na rodičích, jak často chtějí dětský pokoj měnit.

KOUPELNY A TOALETY

Koupelna s toaletou je symbolem čistoty a pohodlí. Na první pohled dává těmto místnostem tvář povrchová úprava stěn a podlahy. Obkladů a dlažeb existuje na světovém trhu nezměrné množství…

 
PRACOVNY

Součástí bytu bývá zpravidla i pracovna jako samostatná místnost. Pracovna nebývá navrhována jako typická kancelář, a to proto, že je součástí domova a investor zpravidla nechce mít pocit, že je na 100% v práci.

CHODBA, PŘEDSÍŇ, ŠATNA

Komunikační prostory v bytě propojují jednotlivé místnosti interiéru. Proto by měly být stylově řešeny v návaznosti na ostatní pokoje bytu. Důležité je řešení úložných prostor bytu, protože ty jsou v každém bytě nejvíce potřeba.

 
KOMERČNÍ INTERIÉRY

Zabýváme se také návrhy komerčních interiérů. Zajímavá zadání nám dávají možnost popustit naši fantazii, dovolují nám používat netradiční barvy, materiály a zařizovací předměty. V některých případech máme možnost…

EXTERIÉRY

Exteriér objektu velice úzce souvisí s interiérem. Mnohdy je důležité vizuálně a stylově propojit tyto dva prostory. Proto nabízíme také profesionální vizualizace exteriérů pro vaši názornější představu…